Dziennik budowy


17

Lis

Ostatnie prace nad otoczeniem inwestycji postępują. Za niedługo koniec prac na klatkach schodowych i dosłownie ostatnie przygotowania przez zakończeniem inwestycji!!

10

Cze

Rusztowanie na budynku A rozbierane! W budynku B zaczynamy montować rusztowanie aby zacząć docieplać budynek. A bud. C z pełnym rusztowaniem idzie do przodu z elewacją. Dodatkowo w bud. A montujemy ostatnie drzwi i układamy płytki na korytarzach.

06

Maj

Rozpoczęliśmy montaż drzwi wejściowych do mieszkań. W każdym z budynów postępują prace nad tynkami i wylewkami w mieszkaniach. Wstawiliśmy wszystkie okna oraz kończymy montaż balustrad.

22

Lut

Dziś pogoda wyjątkowo nie zachęca do robienia zdjęć inwestycji więc prezentujemy przykładową aranżację mieszkania B7 którą dla Państwa przygotowaliśmy. Poniżej znajdą Państwo wizualizacje, rzut mieszkania oraz widok z jego balkonu.

25

Sty

Na budynku A trwają coraz bardziej zaawansowane prace nad ścianami działowymi i instalacjami. Budynek B nadal pnie się do góry, a w budynku C brakuje nam tylko jednej kondygnacji do osiągnięcia pełnej wysokości!

05

Sty

Budynek A osiągnął już ostatnią kondygnację, a budynek B coraz wyraźniej dogania budynek C z postępami prac :)