Opis Inwestycji


Zamieszkaj w komfortowym STYLU!

Osiedle RIVERSIDE

Prezentujemy Państwu nasz nowy projekt – inwestycję mieszkaniową noszącą nazwę RIVERSIDE. Nowocześnie zaprojektowana inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Zabłocie w dzielnicy Zabłocie, które jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic w Krakowie. Inwestycja jest realizowana na jednej z ostatnich niezabudowanych nieruchomości, które znajdują się bezpośrednio przy samej Wiśle.

Dzięki tak niepowtarzalnej lokalizacji możemy Państwu zaoferować możliwości spokojnego odpoczynku w pobliżu centrum. Wszystko czego mieszańcy mogą oczekiwać znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo bulwarów Wiślanych zapewnia dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Bliskość centrum powoduje natomiast, że do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest mniej niż 200 metrów, co daje możliwość sprawnego poruszania się po całym mieście. W pobliżu znajduje się również cała infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej - taka jak przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne czy handlowe.

Inwestycję zaprojektowaliśmy w bardzo nowoczesny sposób dostosowując ją do dzisiejszych wymagań budowlanych i stylistycznych. Największy nacisk położyliśmy na wygodę i komfort przyszłych mieszkańców. Cała inwestycja składa się z trzech 7 kondygnacyjnych budynków połączonych ze sobą garażem podziemnym, z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. W całej inwestycji przygotowaliśmy dla Państwa mieszkanie w metrażach zaczynających się już od 25 metrów kwadratowych. Wszystkie układy projektowaliśmy tak aby uzyskać jak największą ich funkcjonalność. Chcemy, aby inwestycja była przyjazna mieszkańcom dlatego do ich dyspozycji zostaną oddane tereny zielone, oświetlone ścieżki dla pieszych oraz plac zabaw dla dzieci - ulokowany nad samą Wisłą. Przewidzieliśmy także dodatkowo ogólnodostępne miejsca postojowe.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy nowoczesne apartamenty z widokami na Wisłę i bardzo rozległymi tarasami. Każde mieszkanie w inwestycji posiada balkon bądź przestronny taras.

Mieszkania na wysokim parterze oferują natomiast niepowtarzalne zielone ogródki o dużej powierzchni, co w połączeniu z pięknie zaaranżowanymi terenami zielonymi pomiędzy budynkami daje możliwość spokojnego odpoczynku wśród zieleni otaczającej mieszkania.


 • Bezpieczeństwo
  Aby zwiększyć Państwa poczucie bezpieczeństwa całe osiedle Riverside będzie ogrodzone i monitorowane. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażymy w domofon oraz drzwi antywłamaniowe. Do mieszkań na parterze zamontujemy dodatkowo rolety.
 • Lokalizacja
  Nasza inwestycja znajduje się w najbardziej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie, zapewniając świetne skomunikowanie z praktycznie każdą dzielnicą Krakowa, do której można się dostać z oddalonego o mniej niż 200 metrów przystanków komunikacji miejskiej. Położona przy ulicy Zabłocie inwestycja stanowi doskonałe połączenie bliskości tętniącego życiem centrum z ciszą i spokojem bulwarów Wiślanych.
 • Nowoczesność
  Osiedle Riverside jakie Państwu prezentujemy to inwestycja składająca się z  trzech nowocześnie zaprojektowanych budynków z 6 kondygnacjami mieszkalnymi. Wszystkie mieszkania spełniają najnowsze wymagania techniczne dla budynków mieszkalnych. Są wyposażone w balkony, zielone ogródki bądź tarasy. Do realizacji projektu zostaną wykorzystane materiały najwyższej jakości materiały, które mają zapewnić wieloletni komfort korzystania z mieszkania.
 • Zieleń
  Z myślą o jakości życia przyszłych mieszkańców Osiedle Riverside zostało zaprojektowane w taki sposób aby mieszkańcy w każdym miejscu czuli się wyjątkowo. W tym celu rozległe tereny pomiędzy budynkami będą zagospodarowane zielenią. W dziedzińcach wewnętrznych przestrzeń zaprojektowano jako zielony ogród, a sąsiedztwo z bulwarami Wiślanymi daje możliwość spędzania czasu w ciszy i spokoju.